Vyzkoušet ZDARMA

UČITELÉ, Rodiče i děti si Prima úču pochvalují

Adámek se učí s Prima účtou:

Reakce dětí ve třídě:

Pavla Freij

Učíme se s Vámi slovní druhy a moc mne a mou žačku (neteř Miu) Vaše videa a pracovní listy nadchly! Učení nám jde jako po másle! Děkujeme!

Marcela Chobotská, Trhové Dušníky

Moc se mi líbí výuková videa od paní učitelky Libušky. Naší Pavlínce vysvětlila slovní druhy a i když už je v 8. třídě, tabulku s pomůckou má na zdi dodnes. Myslím, že rodičům tyto stránky moc pomohou

Kateřina Šiková, Příbram

Našemu Daníkovi se videa od paní učitelky Libušky moc líbí, sleduje je vždy s úsměvem!

Eva Matyášová, Příbram

Super úča i videa :-). Dcera s nimi ráda pracuje v hodinách i doma. Pomáhají jí při pochopení nové látky a nám usnadňují domácí přípravu. Moc děkujeme :-).

Lenka Kozelská, Znojmo

Primaúču moc doporučuji. Syna práce s ní moc baví. Vždycky se mě zeptá jestli jde dělat úkoly s primaúčou, nebo se svojí paní učitelkou. Bere výuku s primaúčou spíše jako hru. A jednička na vysvědčení

ing.Zdeňka Hošková Holá, ZŠ pod sv. Horou, Příbram

Pracuji jako asistentka ve třídě, kde při výuce videa z "Primaúči" používáme. Děti se vždy na nové video těší a hezky podle nich pracují..

manželé Šimkovi, Příbram

Vážená paní učitelko.Jsem ráda, že náš syn dostal paní učitelku která je srdcem i duší PANÍ UČITELKA. Od chvíle, kdy jsme začali pracovat s web stránkami primauca není problém se pripravit s radostí..

Dana Hrvolová, Příbram

Máme videa s primaúcou moc rádi. Mému synovi Dominikovi se videa s paní učitelkou moc líbí, a pomáhá mu to. Paní učitelka je moc fajn.

Další hodnocení:

Začátek Předchozí 1.. 3 4 5 6 Další