Vyzkoušet ZDARMA

UČITELÉ, Rodiče i děti si Prima úču pochvalují

Adámek se učí s Prima účtou:

Reakce dětí ve třídě:

Eva Matyášová, Příbram

Super úča i videa :-). Dcera s nimi ráda pracuje v hodinách i doma. Pomáhají jí při pochopení nové látky a nám usnadňují domácí přípravu. Moc děkujeme :-).

Lenka Kozelská, Znojmo

Primaúču moc doporučuji. Syna práce s ní moc baví. Vždycky se mě zeptá jestli jde dělat úkoly s primaúčou, nebo se svojí paní učitelkou. Bere výuku s primaúčou spíše jako hru. A jednička na vysvědčení

ing.Zdeňka Hošková Holá, ZŠ pod sv. Horou, Příbram

Pracuji jako asistentka ve třídě, kde při výuce videa z "Primaúči" používáme. Děti se vždy na nové video těší a hezky podle nich pracují..

manželé Šimkovi, Příbram

Vážená paní učitelko.Jsem ráda, že náš syn dostal paní učitelku která je srdcem i duší PANÍ UČITELKA. Od chvíle, kdy jsme začali pracovat s web stránkami primauca není problém se pripravit s radostí..

Dana Hrvolová, Příbram

Máme videa s primaúcou moc rádi. Mému synovi Dominikovi se videa s paní učitelkou moc líbí, a pomáhá mu to. Paní učitelka je moc fajn.

Romana Bryndová

Výuková videa jsou skvělá! Našemu synovi se líbí, že u učení může používat tablet a nám rodičům pomáhájí když s ním procvičujeme školní látku. Oceňujeme moderní způsob učení.

Jan a Kateřina Ježkovi, Příbram

Děkujeme moc primauče za srozumitelná a užitečná videa a učební materiály,která dceři pomáhají při domácím procvičováním českého jazyka-momentálně vyjmenovaných slov. Učení češtiny je zábavnější a jed

Petra Máchová, Příbram

Výuková videa od primaúči jsme si se synem oblíbili, je to skvělý doplněk k výuce i domácí přípravě. Nejvíce si cením toho, že paní učitelka své nadšení pro práci přenáší na žáky..

Další hodnocení:

Začátek Předchozí 1.. 5 6 7 8 Další